Pay-per-node (6.x-2.0) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Last updated
ne: पछिल्लो पटक अद्यावधिक गरिएको

en: view
ne: दृश्य

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Node
ne: नोड

en: My account
ne: मेरो खाता

en: @type %title has been created.
ne: @type %title बनाईयो
