PDF to ImageField (6.x-2.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: CCK
ar: عدة بناء المحتوى

en: Image
ar: الصورة

en: Summary
ar: الملخص

en: Features
ar: الخصائص

en: Document
ar: وثيقة
