Performance Logging and Monitoring (6.x-1.30-beta5) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: enabled
ar: مُفَعَّل

en: Development
ar: التطوير

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Date
ar: التاريخ

en: No log messages available.
ar: لا توجد رسائل سجل.

en: Summary
ar: الملخص

en: Path
ar: المسار

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: Database
ar: قاعدة البيانات

en: Last access
ar: آخر وصول

en: Details
ar: التفاصيل

en: Other
ar: آخر

en: Clear
ar: مسح
