Performance Logging and Monitoring (6.x-1.30-beta5) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: enabled
id: hidup

en: Development
id: Pengembangan

en: Cancel
id: Batal

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Date
id: Tanggal

en: No log messages available.
id: Tidak ada pesan log yang tersedia.

en: Summary
id: Ringkasan

en: Path
id: Jalur

en: Timestamp
id: Tanda waktu

en: Last access
id: Akses terakhir

en: Details
id: Rincian

en: Other
id: Lainnya

en: Clear
id: Bersihkan
