Performance Logging and Monitoring (6.x-1.30) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: enabled
sv: aktiverad

en: Development
sv: Utveckling

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Date
sv: Datum

en: No log messages available.
sv: Inga loggmeddelanden tillgängliga.

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Path
sv: Sökväg

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: Database
sv: Databas

en: Last access
sv: Senast åtkomst

en: Details
sv: Detaljer

en: Other
sv: Övriga

en: settings page
sv: inställningssida

en: Clear
sv: Rensa
