Performance Logging and Monitoring (6.x-2.0) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: enabled
ca: habilitat

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Language
ca: Llengua

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Date
ca: Data

en: No log messages available.
ca: No hi ha missatges de registre disponibles.

en: Summary
ca: Resum

en: Path
ca: Camí

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: Last access
ca: Darrer accés

en: Details
ca: Detalls

en: Other
ca: Altres

en: settings page
ca: pàgina de configuracions
