Permission Report (6.x-1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Roles
id: Peran

en: Permissions
id: Izin

en: @module module
id: Modul @module

en: 1 user | @count users
id[0]: 1 anggota
id[1]: @count anggota

en: authenticated user
id: anggota biasa

en: Report
id: Laporkan

en: anonymous user
id: pengunjung anonim
