Previewable email templates (6.x-1.3) - en to ar translation catalogue (31 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: List
ar: لائحة

en: Subject
ar: الموضوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Back
ar: رجوع

en: Field
ar: الحقل

en: Preview
ar: معاينة

en: Add
ar: إضافة

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: mail
ar: البريد

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Recipients
ar: المتسلمون

en: You must enter a valid e-mail address.
ar: يجب أن تدخل عنوان بريد إلكتروني سليم.

en: Contains
ar: يحتوي

en: N/A
ar: غير موجود

en: Default Views
ar: الرؤى الإفراضي

en: Order
ar: الترتيب

en: Size of textfield
ar: حجم حقل النص

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: Select list
ar: لائحة الخيارات

en: Check boxes/radio buttons
ar: خانات اختيار/مربعات التحديد

en: Autocomplete matching
ar: الإكمال التلقائي (متطابق)
