Previewable email templates (6.x-1.3) - en to hy translation catalogue (24 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: List
hy: Ցանկ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Field
hy: Դաշտ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: mail
hy: էլ. փոստ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Recipients
hy: ստացողներ

en: You must enter a valid e-mail address.
hy: Դուք պետք է մուտքագրեք վավեր էլ-հասցե:

en: Contains
hy: Պարունակում է

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Size of textfield
hy: Տեքստային դաշտի չափը
