Previewable email templates (6.x-1.3) - en to ro translation catalogue (36 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: List
ro: Listă

en: Subject
ro: Subiect

en: Cancel
ro: Anulare

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Back
ro: Înapoi

en: Field
ro: Câmp

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Add
ro: Adaugă

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: mail
ro: mesaj

en: Email
ro: email

en: View arguments
ro: Argumente view

en: Recipients
ro: Destinatari

en: You must enter a valid e-mail address.
ro: Trebuie sa introduci o adresa de e-mail validă.

en: Sender
ro: Expeditor

en: Contains
ro: Conține

en: N/A
ro: N/D

en: Existing Views
ro: View-uri existente

en: Default Views
ro: Vizualizări implicite

en: Order
ro: Comandă

en: Size of textfield
ro: Dimensiune câmp text

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire

en: Select list
ro: Listă selecţie

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
ro: Furnizaţi o listă de argumente separate prin virgule care să fie transmise view-ului.

en: Check boxes/radio buttons
ro: Casetele de selectare/butoane radio

en: Autocomplete matching
ro: Potrivire completare automată

en: Starts with
ro: Începe cu
