Previewable email templates (6.x-1.4) - en to te translation catalogue (22 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: List
te: జాబితా

en: Subject
te: విషయం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Back
te: వెనక్కి

en: Field
te: ఖాళీ

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Add
te: చేర్చు

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: mail
te: మెయిల్

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: N/A
te: వర్తించదు

en: Order
te: క్రమం

en: Select list
te: జాబితాను ఎంచుకోండి
