Petition (6.x-1.1) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Submit
ru: Отправить

en: Operations
ru: Операции

en: Comments
ru: Комментарии

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: none
ru: нет

en: read more
ru: подробнее

en: Default Settings
ru: Настройки по умолчанию

en: Comment
ru: Комментарий

en: Personal Message
ru: Личное сообщение

en: Signatures
ru: Подписи

en: Target
ru: Цель

en: Petition
ru: Петиция

en: Petition settings
ru: Параметры петиции
