Petition (6.x-1.2) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Title
id: Judul

en: Body
id: Isi

en: Submit
id: Kirim

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Comments
id: Komentar

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: none
id: tidak ada

en: read more
id: lainnya

en: Comment
id: Komentar

en: Signatures
id: Tanda tangan
