Petition (6.x-1.2) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Comments
ro: Comentarii

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: none
ro: nimic

en: read more
ro: citiţi mai departe

en: Email
ro: email

en: Comment
ro: Comentariu

en: Signatures
ro: Semnături

en: Target
ro: Ţintă

en: Activity ID
ro: ID Activitate
