Petition (6.x-1.3) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: Comments
ar: التعليقات

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: none
ar: لا شيء

en: read more
ar: اقرأ المزيد

en: ID
ar: المعرف ID

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Comment
ar: التعليق

en: Signatures
ar: التوقيعات
