Petition (6.x-1.0) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: Comments
ur: تبصرے

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: none
ur: کوئی نہیں

en: read more
ur: مزید پڑھیں

en: ID
ur: شناخت

en: Email
ur: ای میل
