pgapi - Payment Gateway API (6.x-2.0-beta1) - en to ar translation catalogue (51 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Submit
ar: إرسال

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Test
ar: الاختبار

en: Account Name
ar: اسم الحساب

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Country
ar: الدولة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: Update
ar: تحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: مستخدم

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Created
ar: الإنشاء

en: Active
ar: نشط

en: Year
ar: السنة

en: Filter
ar: انتقاء

en: Delete all
ar: حذف الكل

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Month
ar: بالشهر

en: Price
ar: السعر

en: Amount
ar: المبلغ

en: Send
ar: أرسل

en: Method
ar: الطريقة

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: First name
ar: الاسم الشخصي

en: Last name
ar: الاسم العائلي

en: Not installed
ar: غير مركب

en: English
ar: إنجليزية

en: Spanish
ar: أسبانية

en: Are you sure you want to delete these items?
ar: هل أنت متأكد من رغبتك في حذف هذه العناصر؟

en: The items have been deleted.
ar: تم حذف العناصر.

en: Refine
ar: تحسين

en: Undo
ar: تراجع

en: Payment method
ar: طريقة الدفع

en: Changed
ar: تم التغير

en: Please wait...
ar: يرجى الانتظار...

en: is
ar: يكون

en: pending
ar: معلق

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
ar: خطأ في التحقق من الصحة. حاول مرة أخرى. إذا استمرت المشكلة اتصل بإداري الموقع.

en: and
ar: و

en: where
ar: حيث

en: Additional information
ar: معلومات إضافية

en: denied
ar: مرفوض
