pgapi - Payment Gateway API (6.x-2.0-beta1) - en to gl translation catalogue (61 entries)

en: Title
gl: Título

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Currency
gl: Divisa

en: created
gl: creado

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Test
gl: Proba

en: Account Name
gl: Nome da Conta

en: Password
gl: Contrasinal

en: Country
gl: País

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Update
gl: Actualizar

en: User
gl: Usuario/a

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Created
gl: Creado

en: Active
gl: Activo

en: Year
gl: Ano

en: Filter
gl: Filtro

en: Delete all
gl: Borrar todo

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Card Number
gl: Número de Tarxeta

en: Month
gl: Mes

en: Price
gl: Prezo

en: Amount
gl: Cantidade

en: Send
gl: Enviar

en: Example
gl: Exemplo

en: Method
gl: Método

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Not installed
gl: Non instalado

en: English
gl: Inglés

en: Spanish
gl: Español

en: Are you sure you want to delete these items?
gl: Estás seguro de querer borrar estes elementos?

en: The items have been deleted.
gl: Borráronse os elementos.

en: Refine
gl: Refinar

en: Undo
gl: Desfacer

en: Payment method
gl: Método de pago

en: Changed
gl: Cambiado

en: completed
gl: completado

en: Please wait...
gl: Espere, por favor...

en: is
gl: é

en: Rate
gl: Valoración

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
gl: Produciuse un erro de validación, ténteo de novo. Se este erro persiste, contacte co administrador do sitio.

en: Transaction mode
gl: Modo de transacción

en: and
gl: e

en: where
gl: onde

en: Additional information
gl: Información adicional

en: Currency code
gl: Código de divisa

en: Vendor account number
gl: Número de conta do vendedor

en: Secret word for order verification
gl: Palabra secreta para a verificación do pedido

en: Enable demo mode, allowing you to process fake orders for testing purposes.
gl: Activar o modo demostración, que che permite procesar falsos pedidos para facer probas.

en: Language preference
gl: Preferencia de lingua

en: Expiration Year
gl: Ano de Caducidade
