phpBB Forum Integration (6.x-2.0-rc3) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: user
sr: корисник

en: Replies
sr: Одговори

en: Cancel
sr: Поништи

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај

en: Create new account
sr: Направи нови налог

en: Language negotiation
sr: Одређивање језика
