PHP Configuration (6.x-1.0) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Item
ml: ഇനം

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Yes
ml: അതെ

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക
