PHPIDS (6.x-1.8) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Email
de: E-Mail

en: General
de: Allgemein

en: Security
de: Sicherheit

en: Anonymous users
de: Gäste

en: Authenticated users
de: Angemeldete Benutzer

en: Notification from !site
de: Benachrichtigung von !site
