PHPIDS (6.x-1.9) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: General
fa: عمومی

en: Anonymous users
fa: کاربران ناشناس

en: Authenticated users
fa: کاربران شناخته شده

en: Filter settings
fa: تنظیمات فیلتر
