PHPlist Integration Module (6.x-1.1) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Email address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Subscribe
ar: اشتراك

en: Unsubscribe
ar: الغ الاشتراك

en: Block settings
ar: إعدادات الصناديق

en: Required
ar: ضروري

en: Settings
ar: الإعدادات

en: All
ar: الكل

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: Table prefix
ar: بادئة الجدول

en: Database password
ar: كلمة مرور قاعدة البيانات

en: Database name
ar: اسم قاعدة البيانات

en: Newsletters
ar: النشرات

en: Manage my subscriptions
ar: أدر اشتراكاتي

en: Database host
ar: مستضيف قاعدة البيانات
