PHPlist Integration Module (6.x-1.3) - en to fa translation catalogue (23 entries)

en: E-mail
fa: پست الکترونیکی

en: Email address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: Subscribe
fa: اشتراک

en: Unsubscribe
fa: لغو اشتراک

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Required
fa: اجباری

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Save
fa: ذخیره

en: Mail
fa: ارسال نامه

en: Sent
fa: ارسال شده

en: Optional
fa: اختیاری

en: Save settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: Table prefix
fa: پیشوند جدول

en: Database password
fa: گذرواژه پایگاه داده

en: Database name
fa: نام پایگاه داده

en: Lists
fa: فهرست‌ها

en: Newsletter
fa: خبرنامه

en: Newsletters
fa: خبرنامه‌ها

en: My newsletters
fa: خبرنامه‌های من

en: Manage my subscriptions
fa: مدیریت اشتراک‌های من

en: Database host
fa: میزبان پایگاه داده

en: Draft
fa: پیش نویس
