PHPlist Integration Module (6.x-1.4) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
az: E-poçt

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Required
az: Tələb olunur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Optional
az: Ehtiyacsız

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın

en: Database password
az: Verilənlər bazası parolu

en: Database name
az: Verilənlər bazasının adı
