PHPlist Integration Module (6.x-1.4) - en to nl translation catalogue (28 entries)

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Email address
nl: E-mailadres

en: Subscribe
nl: Abonneer

en: Unsubscribe
nl: Uitschrijven

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Required
nl: Verplicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Mail
nl: E-mail

en: Sent
nl: Verzonden

en: Optional
nl: Optioneel

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Table prefix
nl: Tabelvoorvoegsel

en: Database password
nl: Databasewachtwoord

en: Database name
nl: Databasenaam

en: Queued
nl: In de wachtrij

en: Lists
nl: Lijsten

en: List name
nl: Lijstnaam

en: Newsletter
nl: Nieuwsbrief

en: Newsletters
nl: Nieuwsbrieven

en: My newsletters
nl: Mijn nieuwsbrieven

en: Manage my subscriptions
nl: Beheer mijn abonnementen

en: Database host
nl: Database-host

en: No lists available.
nl: Geen lijsten beschikbaar.

en: Draft
nl: Concept

en: Auto-subscribe
nl: Automatisch inschrijven

en: Turn on debugging
nl: Testmodus aanzetten
