PHPlist Integration Module (6.x-1.4) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Email address
ro: Adresă email

en: Subscribe
ro: Abonare

en: Unsubscribe
ro: Dezabonare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Required
ro: Necesar

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: Mail
ro: E-mail

en: Sent
ro: Trimis

en: Optional
ro: Opţional

en: Save settings
ro: Salvare opţiuni

en: Table prefix
ro: Prefix tabel

en: Database password
ro: Parolă bază de date

en: Database name
ro: Nume bază de date

en: Queued
ro: Pus în coada de așteptare

en: Lists
ro: Liste

en: Database host
ro: Host bază de date

en: Draft
ro: Proiect
