PHPMailer (6.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: No
ne: हुँदैन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन
