PHPMailer (6.x-3.1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Username
ur: اسم صارف

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: No
ur: نہیں

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Mail
ur: مراسلہ
