PHP Plugin Manager (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Version
lt: Versija

en: Reset
lt: Išvalyti

en: default
lt: įprasta

en: Name
lt: Pavadinimas

en: remove
lt: pašalinti

en: Path
lt: Kelias

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: configure
lt: konfiguruoti

en: Code
lt: Kodas

en: Example
lt: Pavyzdys

en: here
lt: čia

en: Exists
lt: Esantys

en: Definition
lt: Apibrėžtis

en: Parameters
lt: Parametrai

en: Add file
lt: Pridėti failą

en: Are you sure you want to reset the item %item to its default values?
lt: Ar tikrai norite atstatyti %item elementą į numatytąsias reikšmes?

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
lt: Bet koks savitumo nustatymai dings. Tai neatstatoma.

en: Administration pages
lt: Administravimo puslapiai
