Pixture Reloaded (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: footer
tr: altbilgi

en: Ash
tr: Kül

en: Aquamarine
tr: Aquamarine (mavimsi yeşil renk)

en: Content top
tr: Önce içerik

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: by
tr: yazan

en: Superfish menu
tr: Superfish menüsü

en: Content bottom
tr: İçeriğin altında
