Spider Video Player (6.x-1.1) - en to ar translation catalogue (43 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Next
ar: التالي

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Priority
ar: الأولوية

en: Tags
ar: وسوم

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Size
ar: الحجم

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Required
ar: ضروري

en: Name
ar: الاسم

en: Preview
ar: معاينة

en: Save
ar: حفظ

en: Insert
ar: أدرج

en: ID
ar: المعرف ID

en: Upload
ar: رفع

en: Error
ar: خطأ

en: Create
ar: أنشئ

en: All
ar: الكل

en: Url
ar: المسار

en: Off
ar: إيقاف

en: Published
ar: منشور

en: Up
ar: اعلى

en: here
ar: هنا

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Text color
ar: لون النص

en: Down
ar: أسفل

en: Order
ar: الترتيب

en: Close
ar: إغلاق

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Video
ar: فيديو

en: New
ar: جديد

en: Top left
ar: أعلى اليسار

en: Top right
ar: أعلى اليمين

en: Bottom right
ar: أسفل اليمين

en: Themes
ar: الحلل

en: Apply
ar: تطبيق

en: Publish
ar: انشر

en: Unpublish
ar: لا تنشر

en: Save order
ar: حفظ الترتيب
