Spider Video Player (6.x-1.1) - en to ne translation catalogue (21 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Next
ne: अर्को

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Size
ne: आकार

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Required
ne: आवश्यक

en: Name
ne: नाम

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Upload
ne: अपलोड

en: Error
ne: त्रुटि

en: Create
ne: सिर्जना

en: All
ne: सबै

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Up
ne: माथि

en: Themes
ne: आवरणहरू
