Spider Video Player (6.x-1.2) - en to lt translation catalogue (42 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Next
lt: Kitas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Go
lt: Pirmyn

en: Size
lt: Dydis

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Required
lt: Privalomas

en: One
lt: Vienas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Upload
lt: Įkelti

en: Error
lt: Klaida

en: Create
lt: Kurti

en: All
lt: Visi

en: Off
lt: Išjungta

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Up
lt: Viršun

en: here
lt: čia

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Shuffle
lt: Maišyti

en: Down
lt: Žemyn

en: Order
lt: Tvarka

en: Close
lt: Uždaryti

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: New
lt: Naujas

en: Themes
lt: Temos

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Publish
lt: Paskelbta

en: Unpublish
lt: Nepaskelbta

en: Save order
lt: Išsaugoti užsakymą

en: Library
lt: Biblioteka

en: No tags available.
lt: Nėra žymų

en: Default Volume
lt: Numatytasis garsumas
