Plus 1 (6.x-2.7) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Voting
lt: Balsavimas

en: Vote
lt: Balsuoti

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Votes
lt: Balsai

en: Theming settings
lt: Temos nustatymai
