Plus 1 (6.x-2.7) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Display settings
ar: إعدادات العرض

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Vote
ar: صوّت

en: Link text
ar: نص الرابط

en: Votes
ar: الأصوات

en: Link class
ar: صنف الرابط

en: Text settings
ar: إعدادات النص
