Plus 1 (6.x-2.7) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Display settings
az: Ekran parametrləri

en: Link text
az: Link mətni

en: Link class
az: Link classı

en: Text settings
az: Mətn parametrləri

en: Forum settings
az: Forum parametrləri
