Po-Re-Importer (6.x-1.3) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Settings
ro: Setări

en: Component
ro: Componentă

en: Mode
ro: Mod

en: No update data available
ro: Nu există actualizări

en: Translation file
ro: Fişier de traducere

en: Import into
ro: Import în

en: Text group
ro: Grup text

en: Imported translations will be added to this text group.
ro: Traducerile importate vor fi adăugate acestui grup text.

en: Existing strings are kept, only new strings are added
ro: Şirurile de text existente sunt păstrate, doar cele noi sunt adăugate

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings, %update strings were updated and %delete strings were removed.
ro: Traducerea a fost importată cu succes. Au fost create %number şiruri text noi, alte %update şiruri au fost actualizate şi %delete şiruri au fost şterse.

en: Importing interface translations
ro: Importă traducerea interfeţei

en: Starting import
ro: Start import

en: Error importing interface translations
ro: Eroare la importul traducerii interfeţei

en: Translation update status
ro: Status actualizare traducere
