Popup (6.x-3.0) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Title
sr: Наслов

en: Settings
sr: Подешавања

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: Menu
sr: Мени
