Popup (6.x-3.1) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Home
fa: خانه

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Title
fa: عنوان

en: Type
fa: نوع

en: Links
fa: پیوندها

en: None
fa: هیچ

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Save
fa: ذخیره

en: View
fa: مشاهده

en: Display
fa: نمایش

en: Menu
fa: منو

en: Teaser
fa: خلاصه

en: Node
fa: محتوا

en: Page
fa: صفحه

en: Inline
fa: درون خطی

en: Close
fa: بستن

en: Fade
fa: محو شدن

en: Slide
fa: لغزیدن

en: Activate
fa: فعال‌سازی

en: Effect
fa: اثر

en: Show links
fa: نمایش پیوند‌ها
