Popup (6.x-3.23) - en to az translation catalogue (40 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Title
az: Başlıq

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Links
az: Linklər

en: Image
az: Şəkil

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Node ID
az: Nod İD-si

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: View
az: Görünüş

en: Display
az: Monitor

en: Menu
az: Menyu

en: Teaser
az: Tizer

en: Text
az: Mətn

en: Node
az: Material

en: Block
az: Blok

en: CSS class
az: CSS klas

en: Page
az: Səhifə

en: Module
az: Modul

en: Inline
az: Xətdə

en: Width
az: Eni

en: OR
az: Və ya

en: Arguments
az: Arqumentlər

en: Close
az: Bağlı

en: Node title
az: Node başlığı

en: Style
az: Stil

en: Formats
az: Formatlar

en: Top left
az: Yuxarı sol

en: Top right
az: Yuxarı sağ

en: Bottom right
az: Aşağı sağ

en: Bottom left
az: Aşağı sol

en: Form
az: Forma

en: Activate
az: Aktivləşdirin

en: Effect
az: Effekt

en: Styles
az: Üslublar

en: Show links
az: Linkləri göstər
