Popup filter (6.x-3.0) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Reset to defaults
ar: استرجاع الإعدادات الافتراضية

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Links
ar: روابط

en: None
ar: لا شيء

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Teaser
ar: موجز

en: Text
ar: نص

en: Top left
ar: أعلى اليسار

en: Top right
ar: أعلى اليمين

en: Bottom right
ar: أسفل اليمين

en: Activate
ar: تفعيل

en: Effect
ar: التأثير

en: Add format
ar: إضافة تنسيق
