Popup filter (6.x-3.0) - en to id translation catalogue (18 entries)

en: Reset to defaults
id: Kembalikan ke standar

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Cancel
id: Batal

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Links
id: Tautan-tautan

en: None
id: Tiada

en: Settings
id: Pengaturan

en: Teaser
id: Ringkasan

en: Text
id: Teks

en: Fade
id: Redup

en: Top left
id: Kiri atas

en: Top right
id: Kanan atas

en: Bottom right
id: Kanan bawah

en: Bottom left
id: Kiri bawah

en: Activate
id: Aktifkan

en: Effect
id: Efek

en: Add format
id: Tambah format
