Popup filter (6.x-3.0) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Reset to defaults
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Links
lt: Nuorodos

en: None
lt: Joks

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Text
lt: Tekstas

en: Activate
lt: Aktyvuoti

en: Effect
lt: Efektas

en: Add format
lt: Pridėti formatą
