Premium content (6.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: None
ro: Nimic

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: actions
ro: operaţiuni

en: User
ro: Utilizator

en: Node
ro: Nod

en: Are you sure you want to delete %title?
ro: Sunteţi sigur că doriţi să ştergeţi %title?

en: Machine-readable name
ro: Nume care poate fi citit de mașină

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
ro: Un nume citibil-mașină unic. Poate conține doar litere minuscule, numere și liniuțe de subliniere.
