Premium content (6.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Overview
ru: Обзор

en: None
ru: Нет

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: actions
ru: действия

en: name
ru: имя

en: User
ru: Пользователь

en: Node
ru: Материал

en: Are you sure you want to delete %title?
ru: Вы действительно хотите удалить %title?

en: Weeks
ru: Недели

en: Days
ru: Дни

en: Months
ru: Месяцы

en: Years
ru: Годы

en: Machine-readable name
ru: Машинное имя

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
ru: Уникальное машинное имя. Оно может содержать только латинские буквы нижнего регистра, цифры и символы подчёркивания.
