Premium content (6.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: None
nl: Geen

en: User
nl: Gebruiker

en: Weeks
nl: Weken

en: Days
nl: Dagen

en: Months
nl: Maanden

en: Years
nl: Jaren

en: Protection type
nl: Beschermingstype
