Premium content (6.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: None
az: Yoxdur

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: actions
az: əməllər

en: User
az: İstifadəçi

en: Node
az: Material

en: Machine-readable name
az: Maşınla oxuna bilən ad
