Premium content (6.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Overview
fa: مرورکلی

en: None
fa: هیچ

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: actions
fa: عملکردها

en: User
fa: کاربر

en: Node
fa: محتوا

en: Are you sure you want to delete %title?
fa: آیا شما مطمئن هستید می‌خواهید %title را حذف کنید؟

en: Machine-readable name
fa: اسم قابل فهم توسط ماشین

en: Duration unit
fa: واحد طول مدت

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
fa: یک نام منحصر به فرد قابل فهم توسط ماشین. فقط می‌تواند شامل حروف کوچک انگلیسی، اعداد و زیر خط (_) باشد.
