Premium content (6.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Overview
hu: Áttekintés

en: None
hu: Nincs

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: actions
hu: műveletek

en: name
hu: név

en: User
hu: Felhasználó

en: Node
hu: Tartalom

en: Are you sure you want to delete %title?
hu: „%title” biztosan törölhető?

en: Weeks
hu: Hét

en: Days
hu: Napok

en: Months
hu: Hónapok

en: Years
hu: Évek

en: Machine-readable name
hu: Programok által használt név

en: Access denied message
hu: Hozzáférés megtagadva üzenet

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
hu: Egy egyedi, programok által használt név. Csak kisbetűt, számot és aláhúzást tartalmazhat.
